Masonik Cumhuriyet AMERIKA BIRLESIK DEVLETLERI

Bu yazımızda çokça dillendirilen ancak bir türlü derinlemesine incelenemeyen bir konuya el atacağız. Birlikte kısa ama etkili șekilde inceleyeceğiz hazır mıyız?
Ilk olarak doların hazırlanma sürecini ele alalım. 4 temmuz 1776’da kongre, Benjamin Franklin, Thomas Jefferson, John Adams’dan olușan komiteye Abd mührünü dizayn etme görevi Verdi. Sonradan Pierre Eugene adlı bir ressam da komiteye katıldı. Ilk komite Suda boğulan firavun, kutsal topraklara ayak basan israiloğulları ve ön yüze gelecek kabalistik üçgeni önerdi ancak konsey tarafından kabul edilmedi. Üç yıl Sonra yeni komite olușturuldu ancak bu teklifte kabul edilmedi. 4 mayıs 1782 de üçüncü komite bu gun ki mührü olușturdu. Bu mühür kartalın bașında beș köșeli yıldızdan olușan altı köșeli bir siyon yıldızı, arka yüzünde masonik üçgen içinde göz olarak kararlaștırılmıștı.
Profesör Norton: Mührün arka yüzü çok açık ki masonik bir amblem” olarak mührü açıklar.
Șimdi șu simgeleri yakından inceleyelim ;
13 katlı taş piramit:


Altında ” NOVUS ORDO SECLORUM” yazmakta yani “YENI CAĞIN DÜZENI”
Piramitte tek göz simgesi var ki bu ilahi dinlerde Deccali simgeler.
Piramidin en altında Roma rakamı Ile “MDCCLXXVI” yazıyor.
M:1000 D:500 C:100 L:50 X:10 V:5 I:1 ise bu sayılar bize ; 1776 yı ABD’nin ve illuminatinin doğum gününü veriyor.
Aynı zamanda yahuda yıldızı eklenince

Böylede ilginç bir sonuç cıkıyor.

Aynı zamanda kartalın pencesinde 13 zeytin dalı ve 13 OK var bu savașta bizim elimizde barıșta demek oluyor. Bayrak ise yine 13 çizgili Hristiyanlıkta 13 uğursuz bir sayı sayılmasına rağmen bu kadar vurgu yapılması sizce normal MI?

Șeklin içerisinde bir terazi ve bir anahtar bulunmakta terazinin masonik bir sembol olduğu bilinmekte.
Terazi ve anahtarın bölündüğü alan yine 13 tane bant Ile bölünmüș.
Kartalın ağzindaki șeritte “E PLURIBUS UNUM” bu cumle 13 harflidir ve çok kișinin arasında seçilmișlik demektir. Bu bize kendini Dünya’nın efendisi diğer milletleri hizmetçi olarak düșünen birilerini anımsatıyor mu? Evet israiloğulları.

Aynı zamanda 1776 rakamını sırası Ile “MDC-CXX-XVI șeklinde” üçgenin etrafına yerleștirdiğimizde eski bir sayı düzeneği ortaya çıkıyor. Burada 666 sayısı göze carpıyor bu sayının Deccali simgelediğini biraz araștıran herkes biliyordur.
Ayrıca dolar üzerinde “NEW WORLD ORDER” yazmakta buda yeni Dünya düzeninden bahsetmekte buda tanıdık gelmistir bir önceki yazılarımızdan değil MI?

1 doların arkasında George WASHINGTON resmi dikkatli bakarsanız baphomet Ile bire bir aynıdır. Baphomet masonlukta sık kullanılan bir simgedir.
11 Eylül ve dolar Ile ilgili bir çok şey yazılıp çizildi değil MI hadi bide onları inceleyelim.


Önce 20 doları enlemesine ikiye katlayın.
Sonra L șeklinde katlamaya devam edin.
Sonra uçlarını birleștirin ve pentagonun yanan halini göreceksiniz.


Son olarak parayı ters cevirin ve yanan ikiz kuleleri görün.
Bunlar tesadüf mü bence kesinlikle değil. Baștan beri kurulacak İsrail devletini koruyacak ama israil tarafından yönetilecek bir devlete ihtiyaç vardı. Tüm kilit kademelerinde Masonların olduğu Illuminatinin istediği gibi yöneteceği bir devlet. 15 temmuz darbe girișimini hatırlarsak yakalanan üst düzey kișilerin üstünde 1 dolar vardı. Bilinmesede bu kadar masonik simgenin olduğu isareti bilerek kullandılar. Çünkü Fetö tamamen masonluk tarafından kurulmuș Abd tarafından aktif olarak desteklenen bir örgüttü. Her ülkede olduğu gibi paralel șekilde devlet içine sızarak istediği gibi yönetebilme gayesi gütmekteydi. Bașarısız bir darbe girișimi olunca ekonomik darbeler gelmeye bașladı ve halen devam etmekte.

Kaynaklar:

Gizli örgüt ve tarikatlar kitabı sf:7-30

Dünya’nın efendileri kitabı

Robert Hieronimus : Amerikanın büyük mührünün arka yüzünün tarihsel bir anali I ve Hümanist psikoloji iliskisi. Doktora tezi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir